Telefon: 0322 445 28 28
ugurcanaslan@aspetpreform.com.tr
Untitled-1

HAKKIMIZDA

ASPET’ in kuruluş amacı, ambalaj sektöründe lider firma konumunda olmaktır. Firmamız gıda zinciri içerisindeki konumunun bilincindedir. Gıda yasalarına uygunluk firmamızın mutlak kuralıdır.

Tüm yasal izinlere sahip olmakla birlikte müşteriye taahhüt edilen ve mutabakata varılan gıda güvenliği şartlarına istinasız uymak ve bunun için gerekli tedbirleri almak da zorunludur.

Firmamız organizasyon yapısı içinde yer alan tüm görevliler, görev ve sorumlulukları hakkında tam bilgiye sahip, kuruluş politikasının ve üstlendikleri görevleri bu kalite anlayışıyla sürdürmeleri gerektiğinin bilincindedir.

Firmamız için gıda güvenliği şartlarına uymak önemlidir. Ancak bu uygunluğun süreklilik taşıması çok daha önemlidir. Sürekli uygunluğun sağlandığından emin olmanın yolu kontrol ve gözden geçirmektir. Kontroller neticesinde tespit edilen aksaklıklara anında çözüm üretilir. Sistemin işler halde olduğundan emin olunur.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen ülke şartlarına paralel olarak, üretim alanımızda istenilen kaliteye ulaşıp, rekabet ortamına bağlı olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında hızlı bir şekilde eksiksiz olarak karşılamak firmamızın en temel ilkesidir. Tüm üretmiş olduğumuz ürünler hijyen açısından insan sağlığı ve çevreye uygun olup güvenle kullanılacak ürünlerdir.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Bilgi, beceri, işbirliği ve hoşgörü ile her şeyimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Profesyonel Hizmet

Mühendislik

Tüm ürünlerimizi mühendislik harikası ürünler haline dönüştürüyor ve profesyonel hizmet vermeyi ilke sayıyoruz.

Yaratıcı Tasarımlar

Tasarımsal Üretim

Ustaca yapılan ürünler görselliğe yoğunlaşır ve en iyisinin iyisine yönelir.

Akılcı Çözümler

İlkecilik

Taleperiniz için ihtiyaçlarınızı doğrultusunda verimli ve şık tasarımlar sunabilmek için buradayız.

Sertifikalı Ürünler

Onaylı

Aspet Preform olarak Ürünlerimiz İso 22000:2005 ve CE Kalite Sertifikalarına sahiptir.

Doğa Sorumluluğumuzdur

Çevrecilik

Çevreye verilen zararı en az seviyeye indirmek; doğal kaynakları optimum kullanmak  sürekli iyileştirmek Aspet Preform’un öncelikli görevidir.

Araştırma Geliştirme

AR-GE

Ar-Ge; kültür, insan ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının artırılması ve bunun yazılım dahil yeni süreçtir.

FAYDA

Güncel ürünleri daha az maliyetle üretebilecek teknolojiler araştırmak geliştirmek uygun fiyatla ürün sunabilmek.

GELİŞTİRME

Piyasa ihtiyaçlarını inceleyerek müşterilere fikirler sunmak ve beğenilmesi halinde inovatif ürünler üretebilmek.

İYİLEŞTİRME

Doğa dostu çevrecilik uygulamalarını mümkün olduğunca üretim tesisleri unsurlarımıza dahil edip doğaya dostu üretim yapabilmektir.

AR-GE

AR&GE çalışmalarımız sonucunda kazandığımız edinimlerle ,sektörümüze inovatif ürünler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

69
70
71
72
73
Dil Seçenekleri / Language options